Team

Een geëngageerd team onderwijzend, administratief en logistiek personeel,

geven - samen met leerlingen en ouders - het gezicht aan Erasmus De Pinte.

 

Anne Gava

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Frans

Eva Cavaleri

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Lichamelijke opvoeding

Angelique Caulier

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak
  • Frans

Ilse Decordier

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Chemie

Sabine Van Leirberghe

  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands

Sofie Mets

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands
  • Engels

Lieve Vanderghote

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak
  • Filosofie

Renzo Vercammen

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Natuurwetenschappen
  • STEM

Urszula Vandenbroecke

Vakken/Functie :
  • Onderhoudsmedewerker

Bart Posman

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Geschiedenis

Pauline Neyt

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands

Judith Goethals

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Latijn

Talitha Verheye

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Liesbeth Rogge

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Emeliek Garriau

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands
  • Geschiedenis

Ingrid Deweerdt

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands

Sofie De Coster

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Engels

Pascal Ysebaert

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Techniek
  • ICT

Tineke De Poorter

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands

Rosette De Wilde

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Muzikale opvoeding

Lieselot Vanhaeren

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde
  • Leerlingensecretariaat

Annick Wynants

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Engels

Karolien Broekaert

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Techniek
  • Economie

Lien Van Acker

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Katrien Devos

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Leerbegeleider

Ann Slock

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Economie

Marieke Strobbe

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Opvoeder
  • Leerlingensecretariaat

Joylien Ruys

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak
  • Engels
  • Geschiedenis

Gisela Geldhof

  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Filosofie

Pieter-Jan De Coninck

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Jana De Coster

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Biologie
  • Fysica
  • Natuurwetenschappen

Kelly Carton

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Opvoeder
  • Personeelssecretariaat

Valérie Vandenberghe

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands
  • Engels

Delphine Vincent

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Frans

Flore Vandendriessche

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Latijn

Jozefien Vanhaeren

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Natuurwetenschappen

Rose Lips

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Biologie

Sofie Ryckaert

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Aardrijkskunde
  • Wiskunde

Dries Verstraete

  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Cultuurwetenschappen

Aurélie Vion

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Frans
  • Spaans

Thomas Lezy

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Engels

Ellen Richardson

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands

Luc Roets

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Duits

Nathalie Hanssens

  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands

Katrien Choueiri

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Adjunct-directeur
  • Financieel Medewerker

Jeffrey De Coninck

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Aardrijkskunde
  • STEM

Eva Vromant

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Leerbegeleider

Iris Van de Putte

  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Engels

Hervé Dheedene

  • 1ste graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Latijn

Mieke Levrau

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Lichamelijke opvoeding

Tor Gillis

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Lichamelijke opvoeding

Griet Lorsom

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Hilde De Blieck

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Plastische opvoeding

Myriam Delagrense

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Fysica

An De Grauwe

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Fysica
  • Wiskunde

Lies Verleye

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Lien Beyens

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • ICT
  • STEM

Charlotte De Ruytter

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Geschiedenis

Marleen Possenier

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Opvoeder
  • Leerlingensecretariaat

Jorim Tassaert

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Valérie Van Parys

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Financieel Medewerker

Chris Caestecker

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Cultuurwetenschappen
  • Gedragswetenschappen

Ilse Verniers

  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Economie

Winnie Langedock

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • ICT

Colette Hamers

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Miguel Detemmerman

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Directeur

Nataliya Sheptak

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Sebastiaan Robbrecht

  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Fran Van Caeneghem

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Frans
  • Spaans

Koen De Weirdt

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Chemie

Yves Vaernewyck

  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Frans

Franky De Brouwer

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Fysica
  • STEM