Leerkrachten

geschiedenis

Emeliek Garriau - 1ste graad

Hanne Heyndrickx - 1ste graad

Flore Vandendriessche - 1ste graad

Matthias Polet - 1ste en 2de graad

Hilde De Blieck - 2de graad

Charlotte De Ruytter - 2de en 3de graad

leerkracht actief burgerschap

Emeliek Garriau - 1ste graad

techniek

Lien Beyens - 1ste graad

Elise Derudder - 1ste graad

Pascal Ysebaert - 1ste graad

natuurwetenschappen - biologie

Cindy Vandendoorent - 1ste graad

Renzo Vercammen - 1ste graad

Ilse Decordier - 2de graad

Jana De Coster - 2de en 3de graad

Rose Lips - 2de en 3de graad

Nederlands

Emeliek Garriau - 1ste graad

Hanne Heyndrickx - 1ste graad

Matthias Polet - 1ste graad

TIneke De Poorter - 1ste graad

Ingrid Deweerdt - 1ste graad

Karen De Maarsschalck - 2de graad

Matthias Polet - 2de graad

Paulien Neyt - 2de graad

Sabine Van Leirberghe - 2de graad

Nathalie Hanssens - 3de graad

Ellen Richardson - 3de graad

lichamelijke opvoeding

Anton Vanborm - 1ste graad

Mieke Levrau - 1ste graad

Eva Cavaleri - 2de en 3de graad

Geoffrey Duyck - 2de graad

Tom Vlerick - 2de graad

Jo Baudelet - 3de graad

economie - ondernemen

Karolien Broekaert - 1ste graad

Ann Slock - 1ste en 2de graad

Ilse Verniers - 2de en 3de graad

islamitische godsdienst

Malika Tijari - alle graden

muziekatelier

Rosette De Wilde - 1ste graad

aardrijkskunde

Tineke De Poorter - 1ste graad

Geoffrey Duyck - 1ste, 2de graad

Arno Dejonghe - 2de, 3de graad

wiskunde

An De Keyzer - 1ste graad

Elise De Witte - 1ste en 3de graad

Griet Lorsom - 1ste graad

Sofie Ryckaert - 1ste graad

Cindy Vandendoorent - 1ste graad

An De Grauwe - 2de graad

Colette Hamers - 2de en 3de graad

Jorim Tassaert - 2de en 3de graad

Jozefien Vanhaeren - 2de en 3de graad

Lies Verleye - 3de graad

protestantse godsdienst

Talitha Verheye - alle graden

Frans

Sabrina Parchap - 3de graad

Sophie Titeca - 1ste graad

Christel Vanderhaegen - 1ste graad

Delphine Vincent - 1ste graad

Anne Gava - 2de graad

Emmie Hanssens - 2de en 3de graad

Fran Vancaeneghem - 2de graad

Yves Vaernewyck - 3de graad

Aurélie Vion - 3de graad

niet-confessionele zedenleer

Ingrid Deweerdt - 1ste graad

Lien Van Acker - 1ste graad

Lieve Vanderghote - 2de en 3de graad

Katelijne Vanderheyden - 1ste en 2de graad

Julie Van Gerven - 2de en 3de graad

Latijn en Grieks

Judith Goethals - 1ste en 2de graad

Flore Vandendriessche - 1ste en 2de graad

Hervé Dheedene - 2de en 3de graad

Engels

Sofie De Coster - 1ste graad

Sofie Mets - 1ste en 2de graad

Arne Steyaert - 1ste en 2de graad

Valérie Vandenberghe - 2de en 3de graad

Iris Van de Putte - 2de graad

Annick Wynants - 3de graad

kunstatelier - plastische opvoeding

Hilde De Blieck - 1ste en 2de graad

chemie

Ilse Decordier - 2de graad

Koen De Weirdt - 2de en 3de graad

rooms-katholieke godsdienst

Pieter Vannerem - 1ste, 2de en 3de graad

Gaëtan Regniers - 1ste, 2de en 3de graad

Liesbeth Rogge - 3de graad

orthodoxe godsdienst

Nataliya Sheptak - ale graden

Duits

Nathalie Hanssens - 2de en 3de graad

filosofie

Lieve Vanderghote - 3de graad

fysica

Franky De Brouwer - 2de graad

Ilse Decordier - 2de graad

Myriam Delagrense - 3de graad

ICT

Lien Beyens - 1ste graad

Pascal Ysebaert - 1ste en 2de graad

Winnie Langedock - 3de graad

Spaans

Fran Vancaeneghem - 3de graad

gedragswetenschappen - welzijn

Karen De Maarsschalck - 1ste graad

Jozefien Vanhaeren - 2de graad

Chris Caestecker - 2de en 3de graad

cultuurwetenschappen

Karen De Maarsschalck - 2de graad

Dries Verstraete - 3de graad