Team

Een geëngageerd team onderwijzend, administratief en logistiek personeel,

geven - samen met leerlingen en ouders - het gezicht aan Erasmus De Pinte.

 

Anton Vanborm

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Lichamelijke opvoeding

Sofie Ryckaert

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Aardrijkskunde
  • Wiskunde

Nancy Surmont

  • 1ste graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Financieel Medewerker

Valérie Van Parys

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Opvoeder

An De Grauwe

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Fysica
  • Wiskunde
  • BOOST wiskunde

Chris Caestecker

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Cultuurwetenschappen
  • Gedragswetenschappen

Lieve Vanderghote

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak
  • Filosofie

Marleen Possenier

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Opvoeder
  • Leerlingensecretariaat

Nathalie Hanssens

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands
  • Duits

Angelique Caulier

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak
  • Frans

Frederik De Loose

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands
  • Latijn

Urszula Vandenbroecke

Vakken/Functie :
  • Onderhoudsmedewerker

Renzo Vercammen

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Natuurwetenschappen
  • STEM

Karolien Broekaert

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Techniek
  • Economie

Emeliek Garriau

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands
  • FAB – Filosoferen en Actief Burgerschap

Koen De Weirdt

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Chemie

Hervé Dheedene

  • 1ste graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Latijn

Jana De Coster

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Biologie
  • Fysica
  • Natuurwetenschappen
  • Humane biologie

Pascal Ysebaert

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Techniek
  • ICT
  • STEM

Tineke De Poorter

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Aardrijkskunde
  • Nederlands

Talitha Verheye

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Charlotte De Ruytter

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Geschiedenis

Iris Van de Putte

  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Engels

Katrien Choueiri

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Directeur

Pieter-Jan De Coninck

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak
  • Geschiedenis

Sofie Mets

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Engels

Hilde De Blieck

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Plastische opvoeding

Winnie Langedock

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • ICT

Annick Wynants

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Engels

Gwendolyn Meerlaen

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Plastische opvoeding

Tor Gillis

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Lichamelijke opvoeding

Marieke Strobbe

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Opvoeder
  • Leerlingensecretariaat

Judith Goethals

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Latijn

Dries Verstraete

  • 1ste graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Cultuurwetenschappen
  • FAB – Filosoferen en Actief Burgerschap

Nataliya Sheptak

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Griet Lorsom

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Eva Cavaleri

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Lichamelijke opvoeding

Lien Beyens

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • ICT
  • STEM

Sabine Van Leirberghe

  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands

Jorim Tassaert

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Bart Posman

  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Geschiedenis
  • Leerbegeleider

Katrien Devos

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Leerbegeleider

Yves Vaernewyck

  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Frans

Ellen Richardson

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands

Rosette De Wilde

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Muzikale opvoeding

Aurélie Vion

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Frans
  • Spaans

Pieter Vannerem

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Lisa Thielemans

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Lien Van Acker

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Rose Lips

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Biologie

Delphine Vincent

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Frans

Colette Hamers

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Sofie De Coster

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Engels

Ilse Decordier

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Biologie
  • Chemie

Kelly Carton

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Opvoeder
  • Personeelssecretariaat

Lies Verleye

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Fran Van Caeneghem

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Frans
  • Spaans

Ilse Verniers

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Economie
  • Socio-economische initiatie

Jeffrey De Coninck

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Campuscoördinator

Charlotte Vande Weghe

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands

Ingrid Deweerdt

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak
  • Nederlands

Lieselot Vanhaeren

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde
  • Financieel Medewerker

Valérie Vandenberghe

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands
  • Engels

Ann Slock

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Economie

Liesbeth Rogge

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Elise Derudder

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Personeelssecretariaat

Myriam Delagrense

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Fysica

Jozefien Vanhaeren

  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Geoffrey Duyck

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Aardrijkskunde

Mieke Levrau

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Lichamelijke opvoeding

Franky De Brouwer

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Fysica
  • STEM

Paulien Neyt

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands

Anne Gava

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Frans