Team

Een geëngageerd team onderwijzend, administratief en logistiek personeel,

geven - samen met leerlingen en ouders - het gezicht aan Erasmus De Pinte.

 

Karolien Broekaert

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Techniek
  • Economie

Ellen Richardson

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands

Bart Posman

  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Geschiedenis
  • Leerbegeleider

Colette Hamers

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Delphine Vincent

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Frans

Julie Lippens

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Dries Verstraete

  • 1ste graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Cultuurwetenschappen
  • FAB – Filosoferen en Actief Burgerschap

Griet Lorsom

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Judith Goethals

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Latijn

Talitha Verheye

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Myriam Delagrense

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Fysica

Katrien Devos

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Leerbegeleider

Valérie Vandenberghe

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands
  • Engels

Geoffrey Duyck

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Aardrijkskunde

Sofie Mets

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Engels

Anton Vanborm

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Lichamelijke opvoeding

Lieve Vanderghote

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak
  • Filosofie

Nataliya Sheptak

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Koen De Weirdt

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Chemie

Sarah Verbeken

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak
  • Nederlands

Lieselot Vanhaeren

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde
  • Financieel Medewerker

Kelly Carton

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Opvoeder
  • Personeelssecretariaat

Jana De Coster

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Biologie
  • Fysica
  • Natuurwetenschappen
  • Humane biologie

Charlotte De Ruytter

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Geschiedenis

Liesbeth Rogge

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Yves Vaernewyck

  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Frans

Hervé Dheedene

  • 1ste graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Latijn

Fran Van Caeneghem

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Frans
  • Spaans

Nathalie Hanssens

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands
  • Duits

Frederik De Loose

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands
  • Latijn

An De Grauwe

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Fysica
  • Wiskunde
  • BOOST wiskunde

Katrien Choueiri

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Directeur

Chris Caestecker

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Cultuurwetenschappen
  • Gedragswetenschappen

Franky De Brouwer

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Fysica
  • STEM

Lisa Thielemans

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Ingrid Deweerdt

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak
  • Nederlands

Aurélie Vion

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Frans
  • Spaans

Marieke Strobbe

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Opvoeder
  • Leerlingensecretariaat

Pieter-Jan De Coninck

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak
  • Geschiedenis

Annick Wynants

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Engels

Ann Slock

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Economie

Renzo Vercammen

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Natuurwetenschappen
  • STEM

Hilde De Blieck

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Plastische opvoeding

Ilse Verniers

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Economie
  • Socio-economische initiatie

Sabine Van Leirberghe

  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands

Elise Derudder

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Personeelssecretariaat

Mieke Levrau

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Lichamelijke opvoeding

Jorim Tassaert

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Tineke De Poorter

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Aardrijkskunde
  • Nederlands

Rose Lips

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Biologie

Lies Verleye

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Iris Van de Putte

  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Engels

Eva Cavaleri

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Lichamelijke opvoeding

Pieter Vannerem

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Lien Beyens

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • ICT
  • STEM

Jeffrey De Coninck

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Campuscoördinator

Sofie De Coster

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Engels

Ilse Decordier

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Biologie
  • Chemie

Sofie Ryckaert

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Aardrijkskunde
  • Wiskunde

Winnie Langedock

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • ICT

Urszula Vandenbroecke

Vakken/Functie :
  • Onderhoudsmedewerker

Emeliek Garriau

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands
  • FAB – Filosoferen en Actief Burgerschap

Nancy Surmont

  • 1ste graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Financieel Medewerker

Jozefien Vanhaeren

  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Wiskunde

Charlotte Vande Weghe

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands

Marleen Possenier

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Opvoeder
  • Leerlingensecretariaat

Gwendolyn Meerlaen

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Plastische opvoeding

Paulien Neyt

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Nederlands

Rosette De Wilde

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Muzikale opvoeding

Angelique Caulier

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak
  • Frans

Valérie Van Parys

  • 1ste graad
  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Opvoeder

Lien Van Acker

  • 1ste graad
Vakken/Functie :
  • Levensbeschouwelijk vak

Tor Gillis

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Lichamelijke opvoeding

Anne Gava

  • 2de graad
  • 3de graad
Vakken/Functie :
  • Frans

Pascal Ysebaert

  • 1ste graad
  • 2de graad
Vakken/Functie :
  • Techniek
  • ICT
  • STEM